Municipality of Mykonos / Άμεση η παρέμβαση του προέδρου της ΔΕΥΑΜ Δημήτρη Λαζαρίδη και του Αντιδημάρχου Γιώργου Κουσαθανά – Μάγκα στην απορροή – αποστάγγιση συσσωρευμένων ομβρίων υδάτων στην περιοχή Αγιος Ταξιάρχης – Σκυλάμπελα, όπου παρατηρείται κορεσμός στην απορροφητικότητα του εδάφους με κίνδυνο τροχαίων ατυχημάτων λόγω της συσσώρευσης ομβρίων.
Municipality of Mykonos: Εργασίες απορροής συσσωρευμένων ομβρίων υδάτων στην περιοχή Αγιος Ταξιάρχης [Video]
Date:
Share:
![dimitris_lazaridis_omvria_ston_agio_taxiarchi-1](https://myk.gr/wp-content/uploads/2024/02/dimitris_lazaridis_omvria_ston_agio_taxiarchi-1.jpg)