Ενώπιον του Περιφερειάρχη Νοτίου Αιγαίου, Γιώργου Χατζημάρκου, πραγματοποιήθηκε χθες, η ορκωμοσία του Περιφερειακού Συμβούλου Γιώργου Υψηλάντη.
Ο κ. Υψηλάντης, ως πρώτος επιλαχών Περιφερειακός Σύμβουλος της Π.Ε. Ρόδου του συνδυασμού της πλειοψηφίας “Μπροστά το Νότιο Αιγαίο” καταλαμβάνει στο Περιφερειακό Συμβούλιο, την θέση του προσφάτως παραιτηθέντος Περιφερειακού Συμβούλου, Θωμά Σωτρίλλη.
Aegean Islands: Ορκίστηκε Περιφερειακός Σύμβουλος Νοτίου Αιγαίου ο Γιώργος Υψηλάντης
Date:
Share:
![aegean_islands_hayzi,atkos_ypsilantis_orkomosia](https://myk.gr/wp-content/uploads/2023/08/aegean_islands_hayziatkos_ypsilantis_orkomosia.jpg)