Αρχιερατική Περιφέρεια Μυκόνου και Δήλου
Ο Αρχιερατικός Επίτροπος Μυκόνου και Δήλου, Αιδεσιμολογιώτατος π. Πέτρος Μαραγκός και οι Εφημέριοι των Ενοριών της Μυκόνου, έχουν τη χαρά να σας προσκαλέσουν, την Κυριακή 08 Ιανουαρίου 2023 στις 7 μ.μ. , στην Κοπή της Αγιοβασιλειόπιτας των ενοριών της Μυκόνου, που θα ευλογήσει ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Σύρου & Μυκόνου κ.κ. Δωρόθεος Β’, στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό της Μεγάλης Παναγιάς.
![church_of_mykonos_kopi_agiovassiliopitas](https://myk.gr/wp-content/uploads/2023/01/church_of_mykonos_kopi_agiovassiliopitas.jpeg)